Agencja H+K Strategies nagrodzona srebrnym Effie za kampanię #BePresent dla Huawei
Biuro prasowe

Agencja H+K Strategies nagrodzona srebrnym Effie za kampanię #BePresent dla Huawei

Kampania #BePresent dla Huawei, w ramach której działania public relations oraz  influencer marketing koordynowane były przez agencję Hill+Knowlton Strategies została nagrodzona srebrną statuetką w kategorii „Dobra Konsumenckie” w prestiżowym konkursie Effie Awards 2017.

Effie Awards to jeden z najważniejszych konkursów marketingowych, który wyróżnia projekty o szczególnej efektywności komunikacyjnej oraz biznesowej. Wśród nich znalazła się świąteczna kampania #BePresent, która miała na celu zachęcenie użytkowników smartfonów do odłożenia urządzeń w okresie świątecznym i poświęcenia uwagi swoim najbliższym. Kategoria „Dobra Konsumenckie”, w której projekt został nagrodzony była jedną z najbardziej obsadzonych ze wszystkich 24 i nie zostało w niej przyznane „złoto”.

Kampania realizowana była wspólnie z agencją reklamową DDB&Tribal Warszawa oraz domem mediowym Maxus.

Do tegorocznej edycji konkursu Effie Awards zgłoszono 219 kampanii w 24 kategoriach. Prace oceniało 104-osobowe jury pod opieką ośmiu przewodniczących grup eksperckich oraz przewodniczącego jury.

Gala wręczania nagród odbyła się 23.10.2017 w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Hanna Żurek

Hanna zakończyła swoją pracę w H+K. Od początku dołączenia do agencji w 2015 roku wspierała team w szeroko pojętych działach komunikacyjnych dla takich klientów jak ITM – Grupa Muszkieterów, Janssen oraz Globe Trade Centre. Obecnie jest odpowiedzialna za działania z zakresu media relations oraz public affairs dla Shell Polska oraz Komisji Europejskiej.

Proponowane