Spotkanie na temat premiery Microsoft Windows 8.1 w Polsce

Case studies

Spotkanie na temat premiery Microsoft Windows 8.1 w Polsce

Premiera Microsoft Windows 8.1, otwarcie biura Microsoft w nowej odsłonie i nadchodzące zakończenie wsparcia dla systemu Windows XP. Te trzy okazje zgromadziły 17 października 2013 roku blisko 100 przedstawicieli mediów, partnerów i ekspertów Microsoft w polskim oddziale firmy.

Microsoft Windows – podróż w czasie

Głównym motywem premiery Microsoft Windows 8.1 było zderzenie przeszłości z teraźniejszością. Goście mieli okazję przenieść się w lata 80. i 90. Stało się tak dzięki ekspozycji przygotowanej przez Muzeum Historii Komputerów i Informatyki z Katowic.

Podczas spotkania – zarówno w prezentacji, jak i na stoiskach demonstracyjnych – zostały przedstawione również najnowsze produkty partnerów Microsoft. Skupiono się na tych, które pracują pod kontrolą nowego systemu. Omówiono w szczególności tablety PC – czyli kategorię, która umożliwia pełną produktywność na lekkich, mobilnych urządzeniach.

W ciągu 5 dni od premiery działania zespołu H+K Strategies wygenerowały ponad 100 publikacji w mediach. Relację z wydarzenia można było przeczytać m.in. w serwisie Pclab.pl.

Case studies