• Katarzyna Fabjaniak

  Group Account Director, Brand & Corporate Practice

  Jako Group Account Director w H+K odpowiada za zarządzanie i strategiczny rozwój klientów z obszaru komunikacji korporacyjnej i produktowej.

  Małgorzata Sierpińska

  Client Service Director, Head of Technology Practice

  Małgorzata odpowiada w H+K Strategies za Client Service i wspiera kluczowe projekty. Jest także szefem działu Technology. W branży PR od 2004 roku. Posiada doświadczenie w obszarze komunikacji korporacyjnej, produktowej, kryzysowej.

  Monika Podsiadło

  Senior Associate, Brand Practice

  Specjalizuje się w realizacji projektów o charakterze konsumenckim i edukacyjnych, także z udziałem liderów opinii. Z branżą komunikacji związana jest od ponad 8 lat.

  Stefan Bogucki

  Senior Associate, Finance Practice

  Od ponad 10 lat wspiera firmy z branży finansowej i sektora nowych technologii w budowaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnej na polskim rynku. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej.

  Katarzyna Walewska

  Associate, Healthcare Practice

  Katarzyna z branżą Public Relations związana jest od 2009 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów public relations i public affairs w sektorze Healthcare.

  Michał Piątkiewicz

  Senior Account Executive, Technology Practice

  Michał zajmuje się public relations od 2013 roku. Posiada bogate doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz produktowej w kilku sektorach, m.in. nieruchomości, energetyka, IT, FMCG.

  Amanda Amama

  Account Executive, Technology Practice

  Amanda w dziale Technology Practice zajmuje stanowisko Account Executive. Do Hill+Knowlton Strategies Poland dołączyła w sierpniu 2015 roku.

  Agata Wancerz

  Senior Account Executive, Brand Practice

  Agata Wancerz w zespole Brand Hill+Knowlton Strategies zajmuje stanowisko Senior Account Executive. Jest odpowiedzialna między innymi za działania komunikacyjne oraz media relations klientów z sektora FMCG oraz branży meblarskiej.

 • Anna Zielińska-Rakowicz

  Senior Associate, Corporate Practice

  Anna Zielińska-Rakowicz współtworzy w Hill+Knowlton Strategies zespół Public Affairs. Wspiera klientów w budowaniu trwałych relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy. Pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, takich jak Facebook oraz Komisja Europejska. Posiada duże doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i eventami.

 • Agnieszka Kleczyk

  Account Executive, Corporate Practice

  W zespole Hill+Knowlton Strategies Agnieszka pracuje na stanowisku Account Executive. Jako członek działu Corporate Practice realizuje projekty komunikacyjne dla klientów z branży energetycznej.

  Piotr Żabowski

  Senior Account Executive, Corporate Practice

  W zespole Hill+Knowlton Strategies Piotr pracuje na stanowisku Senior Account Executive. Jako członek działu Corporate, Piotr jest odpowiedzialny za działania komunikacyjne klientów z sektora finansów, nowych technologii i energetyki.

  Alicja Lewandowska-Wolińska

  Senior Associate, Corporate Practice

  W zespole Hill+Knowlton Strategies Alicja pracuje na stanowisku Senior Associate. Realizuje działania PR dla m.in. Komisji Europejskiej i prowadzi projekty dla Shell.

  Melania Wawrzyniak

  Junior Account Executive, Brand Practice

  Melania Wawrzyniak w zespole Brand Hill+Knowlton Strategies zajmuje stanowisko Junior Account Executive. Obecnie jest odpowiedzialna za działania komunikacyjne klientów z sektora FMCG, takich jak Coca-Cola, Grupa Żywiec i Max Premium Burgers.

  Karolina Sabała

  Social Media Specialist, Digital & Influencer Marketing Department

  Najbardziej ugruntowanymi zainteresowaniami Karoliny są szeroko pojęte Social Media oraz influencer marketing. Jako początek jej pasji do komunikacji internetowej uważa rozpoczęcie prowadzenia bloga o modzie, który niespodziewanie stał się ogromnym sukcesem, tym samym tworząc okazję do rozwoju personalnych umiejętności i współpracy z międzynarodowymi markami.

  Anna Grońska

  Account Executive, Brand Practice

  Anna Grońska w zespole Brand Hill+Knowlton Strategies zajmuje stanowisko Account Executive. Jest odpowiedzialna między innymi za działania komunikacyjne oraz media relations klientów z sektora FMCG, retail oraz food & beverages.

  Piotr Czarniak

  Associate, Technology Practice

  Piotr Czarniak dołączył do Hill + Knowlton Strategies w grudniu 2017 roku. Jest członkiem zespołu realizującego działania na rzecz klientów branży technologicznej, w szczególności Facebook CEE.

 • Anita Treścińska

  Social Media Specialist, Digital & Influencer Marketing Department

  Digital marketing, szczególnie szeroko pojęte social media i współpraca z influencerami, to jedna z pasji Anity, która przekuwa się w doświadczenie zawodowe. Przygodę z online marketingiem rozpoczęła cztery lata temu jako wolontariuszka dwóch międzynarodowych festiwali – Fotofestiwalu oraz Łódź Design Festival.

 • Michał Grzegorczyk

  Senior Account Executive, Technology Practice

  Michał dołączył do zespołu technologicznego H+K Strategies w listopadzie 2014 roku. Aktualnie wspiera działania w obszarze komunikacji korporacyjnej i produktowej takich klientów jak Facebook i Huawei.

  Agnieszka Bień

  Junior Account Executive, Brand Practice

  Agnieszka Bień w zespole Brand Hill+Knowlton Strategies zajmuje stanowisko Junior Account Executive. Do agencji dołączyła w grudniu 2016 rok na staż, jako wsparcie dla działu komunikacji marketingowej

  Maciej Piotrowski

  Associate, Technology Practice

  Maciej dołączył do Hill + Knowlton Strategies w styczniu 2018 roku. Jest członkiem zespołu realizującego działania na rzecz klientów z branży technologicznej.

 • Adrianna Trefoń

  Junior Account Executive, Technology Practice

  Adrianna pracuje w dziale Technology na stanowisku Junior Account Executive. Obecnie jest zaangażowana w działania komunikacyjne oraz media relations klientów takich jak Spotify i NCR.

  Patrycja Osiadacz

  Junior Account Executive, Technology Practice

  Patrycja dołączyła do zespołu Hill and Knowlton Strategies Poland na początku marca 2017 roku. Obecnie jest zaangażowana w proces raportowania i realizację działań dla marki Huawei w ramach koordynacji pracy lokalnych agencji PR w regionie CEE&Nordics, a także wspiera codzienną obsługę firmy Facebook.

 • Julia Sołyga

  Account Assistant, Corporate Practice

  W Hill+Knowlton Strategies Julia pracuje na stanowisku Account Assistant. Do agencji dołączyła we wrześniu 2017 roku. Jako członek działu Corporate wspiera działania komunikacyjne na rzecz klientów z sektora energetycznego i przemysłowego.

  Łukasz Puchalski

  Senior Account Executive

  Łukasz odpowiada w H+K Strategies za współkoordynowanie działań PR w 26 krajach regionu CEE&N w ramach HUB-u dla jednego z producentów urządzeń mobilnych oraz przygotowywanie ofert New Business dla klientów z branży technologii i gamingu.

 • Adam Wierzbicki

  Trainee, Tech Practice

  Adam związał się z branżą medialną we wrześniu 2017 roku. W grudniu dołączył do działu Tech Practice i wspiera obsługę takich firm jak Huawei, Facebook.