• Katarzyna Fabjaniak

  Group Account Director, Brand & Corporate Practice

  Jako Group Account Director w H+K odpowiada za zarządzanie i strategiczny rozwój klientów z obszaru komunikacji korporacyjnej i produktowej.

 • Małgorzata Sierpińska

  Client Service Director, Head of Technology Practice

  W branży PR od 2004 roku. W Hill+Knowlton Strategies odpowiada za dział Technology oraz za Client Service, w tym wsparcie bieżących i pozyskiwanie nowych projektów. Posiada doświadczenie w obszarze komunikacji korporacyjnej, produktowej, kryzysowej. Pracowała i realizowała strategie PR dla firm z sektora IT, energetycznego, finansowego, FMCG, a także prowadziła nagradzane kampanie edukacyjne.

 • Magda Gudowska-Jankowska

  Senior Advisor, Healthcare Practice

  Magda ma 15-letnie doświadczenie pracy w Public Relations. Specjalizuje się doradztwie w zakresie public relations i public affairs dla branży farmaceutycznej oraz medycznej.

 • Stefan Bogucki

  Senior Associate, Finance Practice

  Od ponad 10 lat wspiera firmy z branży finansowej i sektora nowych technologii w budowaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnej na polskim rynku. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej.

  Katarzyna Walewska

  Associate, Healthcare Practice

  Katarzyna z branżą Public Relations związana jest od 2009 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów public relations i public affairs w sektorze Healthcare.

  Michał Piątkiewicz

  Senior Account Executive, Technology Practice

  Michał zajmuje się public relations od 2013 roku. Posiada bogate doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz produktowej w kilku sektorach, m.in. nieruchomości, energetyka, IT, FMCG.

  Hanna Żurek

  Senior Account Executive, Corporate Practice

  Od początku dołączenia do agencji w 2015 roku wspierała team w szeroko pojętych działach komunikacyjnych dla takich klientów jak ITM – Grupa Muszkieterów, Janssen oraz Globe Trade Centre. Obecnie jest odpowiedzialna działania z zakresu media relations oraz public affairs dla Shell Polska oraz Komisji Europejskiej.

  Amanda Amama

  Account Executive, Technology Practice

  Amanda w dziale Technology Practice zajmuje stanowisko Account Executive. Do Hill+Knowlton Strategies Poland dołączyła w sierpniu 2015 roku.