Łukasz Puchalski

Senior Account Executive

Łukasz odpowiada w H+K Strategies za współkoordynowanie działań PR w 26 krajach regionu CEE&N w ramach HUB-u dla jednego z producentów urządzeń mobilnych oraz przygotowywanie ofert New Business dla klientów z branży technologii i gamingu.

Przed dołączeniem do zespołu H+K pracował w agencji reklamowej oraz administracji publicznej, gdzie realizował kampanie społeczne. Koordynowane przez niego projekty zostały docenione w konkursie Kampania Społeczna Roku w kategorii kampania ekologiczna w 2014 (nagroda) oraz 2015 r. (wyróżnienie).

Był stypendystą organizowanego przez Parlament Europejski programu im. Roberta Schumana w opcji dziennikarskiej, w trakcie którego przez 5 miesięcy uczestniczył w pracach zespołu prasowego PE w Brukseli i Strasbourgu.

Przed kilka lat działał w Klubie Dziennikarzy Europejskich przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich.

Publikował m.in. w: „Gazecie Wyborczej”, „Polsce Zbrojnej”, „eurostudent”, „Dlaczego”, „Nowatorze” a także portalach internetowych poświęconych tematyce gier i e-sportu. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej, stosowanej psychologii społecznej a także dyplomacji. Uczestnik rocznej wymiany studenckiej na uczelni Sciences Po. Strasbourg.