Hill+Knowlton Strategies wygrywa przetarg na obsługę korporacyjną 3M
Biuro prasowe

Hill+Knowlton Strategies wygrywa przetarg na obsługę korporacyjną 3M

Z początkiem czerwca do grona klientów Hill+Knowlton Strategies dołączyła firma 3M Poland – polski oddział amerykańskiego koncernu zajmującego się sprzedażą i wytwarzaniem produktów w oparciu o zaawansowane technologie m.in. dla  takich branż jak przemysł, bezpieczeństwo pracy czy ochrona zdrowia.

W ramach współpracy z 3M agencja odpowiada za doradztwo strategiczne, wsparcie w projektach z obszaru komunikacji korporacyjnej oraz planowanie i realizację działań mediowych.

3M w Polsce jest obecne od ponad 25 lat z siedzibą w Kajetanach pod Warszawą. Posiada ośrodki produkcyjne, Centrum Badań i Rozwoju, oraz Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu. Firma zatrudnia ponad 3 000 pracowników i oferuje około 10 000 produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrony Zdrowia, Produktów Konsumenckich, Bezpieczeństwa i Grafiki, Przemysłu oraz Elektroniki i Energetyki.

Za obsługę klienta odpowiada zespół konsultantów z departamentu Komunikacji Korporacyjnej. Klienta pozyskano w drodze przetargu.

 

Agnieszka Bień

Agnieszka w zespole Brand Practice Hill+Knowlton Strategies zajmuje stanowisko Junior Account Executive. Od początku pracy w agencji w 2016 wspiera dział Brand Practice w działaniach komunikacyjnych dla takich klientów jak: Netto czy 3M w ramach pierwszych w Polsce zawodów „Starcie Szlifierzy” skierowanych do branży szlifierskiej. Obecnie jest odpowiedzialna również za działania komunikacyjne dla Salatino i SuperFish – dwóch marek należących do grupy GRAAL.

Przed rozpoczęciem pracy w H+K Strategies zdobywała doświadczenie w magazynie Lounge, dwutygodniku VIVA! oraz prowadziła dwa branżowe portale Social Press i Marketing Link.

Agnieszka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego (Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej). Obecnie studiuje na kierunku Dziennikarstwo i medioznawstwo ze specjalizacją Public Relations i Marketing Medialny na Uniwersytecie Warszawskim.

Proponowane