Hill+Knowlton wspiera przedsiębiorcze kobiety
Marketing Communications

Hill+Knowlton wspiera przedsiębiorcze kobiety

Do grona klientów agencji Hill+Knowlton Strategies dołączyła Sieć Przedsiębiorczych Kobiet działająca w ramach Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. To jedyna w Polsce tego typu instytucja wspierająca Kobiety w dążeniu do prowadzenia własnego biznesu i udzielająca im merytorycznego wsparcia. 

Agencja Hill+Knowlton Strategies w ramach stałej współpracy jest odpowiedzialna m.in. za tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji dla Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, prowadzenie biura prasowego, współpracę z ekspertami Fundacji oraz bieżące doradztwo strategiczne dotyczące kluczowych projektów oraz podejmowanych inicjatyw. Działania dla Fundacji są częściowo realizowane przez konsultantów agencji pro publico bono.

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to platforma wymiany i nawiązywania kontaktów biznesowych dla kobiet, które prowadzą swoje firmy
lub myślą o ich założeniu. To także miejsce spotkania dla kobiet, które są przedsiębiorcze, niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji, instytucji lub organizacji. Sieć wspiera dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz organizuje spotkania networkingowe, konferencje, szkolenia oraz programy akceleracyjne.

Za obsługę klienta odpowiada zespół konsultantów z departamentu Komunikacji Marketingowej, którym kieruje Katarzyna Fabjaniak, Managing Director. Klienta pozyskano w drodze rekomendacji, a umowę podpisano na czas nieokreślony.

Proponowane