H+K Strategies zdobywa dwie nagrody w konkursie Złote Spinacze 2018
Marketing Communications

H+K Strategies zdobywa dwie nagrody w konkursie Złote Spinacze 2018

Dwie srebrne statuetki trafiły do Hill+Knowlton Strategies w tegorocznej edycji konkursu Złote Spinacze. Jury nagrodziło projekt: „Profilaktyka, Człowieku! Dbaj o siebie i ciesz się końskim zdrowiem” zrealizowany dla Ministerstwa Zdrowia oraz „BurgerLOVE – brawurowy debiut MAX Premium Burgers na polskim rynku”, dla szwedzkiej sieci restauracji MAX Burgers.

Srebrną statuetkę w kategorii Medycyna i zdrowie otrzymała ogólnopolska kampania „Profilaktyka, Człowieku! Dbaj o siebie i ciesz się końskim zdrowiem” stworzona we współpracy z VML Young & Rubicam dla Ministerstwa Zdrowia. Celem projektu było zmotywowanie młodych Polaków do dbania o swoje zdrowie. Zaskakująca i kontrowersyjna kreacja coach’a – człowieka w masce konia – połączona z merytorycznym przekazem eksperckim, w nieoczywisty sposób zwróciła uwagę Millenialsów na to, dlaczego warto zmienić tryb życia na zdrowszy. Kampania była organizowana w ramach programu „Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu”, realizowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2009-2014.

Drugi srebrny spinacz H+K Strategies zdobyła w kategorii Sektor spożywczy za kampanię „BurgerLOVE – brawurowy debiut MAX Burgers na polskim rynku” zrealizowaną dla szwedzkiej sieci restauracji. Głównym celem projektu było zbudowanie zarówno świadomości dotyczącej tej nieznanej wcześniej Polakom marki, jak i ekscytacji przed otwarciem pierwszej w Polsce restauracji.

 

W tym roku Hill+Knowlton Strategies była również partnerem nagrody specjalnej w kategorii Kreatywność, którą wręczyły podczas uroczystej gali Wiceprezes Katarzyna Kamińska oraz Dyrektor Zarządzająca – Katarzyna Fabjaniak.

 

Złote Spinacze to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży Public Relations organizowany przez Związek Firm Public Relations, którego celem jest nagradzanie najlepszych i rzetelnie wykonanych projektów w Polsce. W tym roku odbyła się jego XVI edycja.

Proponowane