Katarzyna Fabjaniak awansuje w H+K do funkcji Managing Director
Biuro prasowe

Katarzyna Fabjaniak awansuje w H+K do funkcji Managing Director

Katarzyna Fabjaniak awansowała na stanowisko Dyrektor Zarządzającej w agencji Hill+Knowlton Strategies w Polsce. Wraz z objęciem nowej funkcji, przejmie kompleksowy nadzór nad wybranymi działaniami operacyjnymi polskiego oddziału. W szczególności nowa Managing Director będzie odpowiadać za client service w agencji.

Katarzyna Fabjaniak, Managing Director

Katarzyna Fabjaniak, Managing Director H+K Strategies
Katarzyna Fabjaniak, Managing Director

„Moją ambicją jest, aby każdy zarówno obecny, jak i potencjalny klient agencji, mógł poczuć, czym naprawdę jest doświadczenie pracy z H+K Strategies. Wierzę, że kluczem do udanej współpracy jest umiejętne wsłuchiwanie się w potrzeby oraz inicjatywa w stronę klienta. Dzięki temu możemy pełnić na co dzień rolę zaufanego doradcy, a nie tylko dostawcy usług.” – opowiada o swoich celach Katarzyna Fabjaniak. Obok client service, Dyrektor Zarządzająca będzie także odpowiadać za rozbudowę zespołu komunikacji digitalowej.

 

Z H+K Strategies Katarzyna Fabjaniak związana jest od lutego 2016 r. Wówczas dołączyła jako Group Account Director i objęła nadzór nad kluczowymi klientami agencji z obszaru komunikacji marketingowej oraz korporacyjnej. W międzyczasie przejęła opiekę także nad zespołem Healthcare oraz wspierała rozwój struktur departamentu digital & influencer marketing. W tym czasie pracowała m.in. dla takich klientów jak: Huawei, Shell, Wienerberger, GTC, Netto, Coca Cola, MAX Premium Burgers, Black Red White, 3M, Medicover, Janssen-Cilag. W H+K specjalizuje się koordynacji projektów o charakterze regionalnym oraz ich lokalnej implementacji. Obecnie m.in. zarządza zespołem Huawei HUB odpowiedzialnym za budowanie i wdrażanie strategii komunikacji na 22 rynkach CEE, Nordics & Turkey. W H+K Strategies pełni także rolę trenerki. Prowadzi regionalne szkolenia z zakresu client service i strategii komunikacji dla konsultantów agencji z regionu EMEA. Jest jurorką konkursu Cannes Lions Dubai Lynx Festival. Była laureatką konkursu Cannes Lions Young Creatives na najbardziej kreatywny młody zespół PR w Polsce.

Proponowane