Nasi eksperci

 • Katarzyna Kamińska

  Executive Vice President

  Katarzyna Kamińska z branżą PR związana blisko od dwudzielstu lat. Jako wiceprezes współzarządza firmą, odpowiada za wzrost biznesu oraz rozwija ofertę usług w obszarze komunikacji marketingowej współpracując z H+K Strategies Global Center of Creative Strategy w Londynie.

  Monika Podsiadło

  Account Director

  Specjalizuje się w realizacji projektów o charakterze konsumenckim i edukacyjnych, także z udziałem liderów opinii. Z branżą komunikacji związana jest od ponad 8 lat.

  Karolina Sabała

  Social Media Specialist, Digital & Influencer Marketing Department

  Najbardziej ugruntowanymi zainteresowaniami Karoliny są szeroko pojęte Social Media oraz influencer marketing. Jako początek jej pasji do komunikacji internetowej uważa rozpoczęcie prowadzenia bloga o modzie, który niespodziewanie stał się ogromnym sukcesem, tym samym tworząc okazję do rozwoju personalnych umiejętności i współpracy z międzynarodowymi markami.

  Michał Piątkiewicz

  Senior Account Executive

  Michał zajmuje się public relations od 2013 roku. Posiada bogate doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz produktowej w kilku sektorach, m.in. nieruchomości, energetyka, IT, FMCG.

  Amanda Amama

  Account Executive, Technology Practice

  Amanda w dziale Technology Practice zajmuje stanowisko Account Executive. Do Hill+Knowlton Strategies Poland dołączyła w sierpniu 2015 roku.

 • Michał Grzegorczyk

  Senior Account Executive, Technology Practice

  Michał dołączył do zespołu technologicznego H+K Strategies w listopadzie 2014 roku. Aktualnie wspiera działania w obszarze komunikacji korporacyjnej i produktowej takich klientów jak Facebook i Huawei.