Jarosław Sutarzewicz

Director Public Affairs & Defense

Jarosław Sutarzewicz jest doświadczonym specjalistą ds. public affairs i komunikacji z administracją publiczną. Jako Director Public Affairs & Defense wspiera klientów Hill+Knowlton Strategies w budowaniu trwałych relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy.

Pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, takich jak Boeing, Janssen-Cilag oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie. Posiada również doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i eventami, oraz baz danych typu CRM.
Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies pracował jako szef protokołu w ambasadzie USA w Warszawie. Był odpowiedzialny za kontakty placówki z przedstawicielami rządu i sektora prywatnego. Posiada szeroką wiedzę na temat polskiej sceny politycznej oraz praktykę w realizacji projektów międzysektorowych.
Wcześniej, w Polskim Funduszu Kapitałowym, Jarosław Sutarzewicz koordynował projekt wdrożenia portalu B2B oferującego rozwiązania offsetowe dla sektora obronnego. Jako certyfikowany trener oraz doświadczony tłumacz języka angielskiego wie jak przełożyć skomplikowane kwestie na praktyczne rozwiązania w biznesie.
Jarosław Sutarzewicz jest ekspertem w zakresie protokołu dyplomatycznego i etykiety w biznesie. Ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.