Karolina Sabała

Social Media Specialist, Digital & Influencer Marketing Department

Najbardziej ugruntowanymi zainteresowaniami Karoliny są szeroko pojęte Social Media oraz influencer marketing. Jako początek jej pasji do komunikacji internetowej uważa rozpoczęcie prowadzenia bloga o modzie, który niespodziewanie stał się ogromnym sukcesem, tym samym tworząc okazję do rozwoju personalnych umiejętności i współpracy z międzynarodowymi markami. Od tamtej pory Karolina skupia się na zdobywaniu doświadczenia w dziedzinie PRu, platform internetowych, branży modowej i pracy z influencerami.

Przed dołączeniem do zespołu H+K Strategies pracowała dla, między innymi, międzynarodowego ruchu na rzecz zwierząt, firm z sektora finansowego, rozmaitych producentów oraz marek z branży mody i urody. Zaangażowanie w pracę z klientami z różnorodnych gałęzi nauczyło ją wszechstronności i wielozadaniowości.

Karolina ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w kryminologii. Uznaje swoje wykształcenie za dodatkowy atut pozwalający na bezproblemowe radzenie sobie ze stresującymi i skomplikowanymi sytuacjami. Prywatnie Karolina jest wielką fanką gier planszowych oraz video, a zwłaszcza Just Dance (według którego jest prawdziwym liderem).