Katarzyna Kamińska

Executive Vice President

Katarzyna Kamińska posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w public relations. Jako wiceprezes współzarządza firmą, odpowiada za wzrost biznesu oraz rozwija ofertę usług w obszarze komunikacji marketingowej współpracując z H+K Strategies Global Center of Creative Strategy w Londynie.

Karierę zawodową zaczynała od pracy w dziale marketingu Onet.pl, póżniej przez kilka lat była związana z polską agencją Business Communications Associates SA. W 2003 roku podjęła wyzwanie zbudowania agencji Havas PR Warsaw (wcześniej Euro RSCG Sensors), z którą była związana przez kolejne czternaście lat. Havas PR Warsaw pod przywództwem Katarzyny zdobyła tytuły największej agencji sieciowej w Polsce, najlepszej agencji sieci Havas oraz lidera rankingu nagród w konkursie Złote Spinacze. Agencja była również wielokrotnie nagradzana w konkursach m.in. KTR, Effie Awards, Sabre Awards oraz Złote Spinacze. W latach 2012-2017 Katarzyna łączyła funkcję prezesa agencji ze współzarządzaniem grupą Havas Worldwide w Polsce oraz była członkiem globalnego kolektywu Havas PR.

Katarzyna jest wieloletnim jurorem konkursu Złote Spinacze w Polsce, oceniała również projekty public relations w największych konkursach międzynarodowych m.in. Cannes Lions, Eurobest, Dubai Lynx i Sabre Awards. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na kierunku handlu zagraniczny. Prywatnie jest mamą nastoletniego syna, pasjonuje się fotografią i lubi turystykę miejską.