O nas

O nas

Hill+Knowlton Strategies to silny gracz na polskim rynku usług doradczych, z ugruntowaną pozycją i międzynarodowym zasięgiem działań. Pierwszy oddział H+K Strategies powstał blisko 90 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Od 20 lat działamy w Polsce. Reprezentujemy filozofię piątego krzesła.

Jako część międzynarodowej sieci Hill+Knowlton Strategies, na co dzień współpracujemy z 87 biurami na całym świecie. Nasi klienci czerpią z sieciowej struktury, otrzymując znajomość lokalnego rynku i doradztwo na międzynarodowym poziomie.

Wierzymy, że aby zapewnić pełne i niezawodne wsparcie, niezbędna jest znajomość wszystkich kluczowych aspektów biznesu i otoczenia społecznego. Konsultanci H+K Strategies dysponują wiedzą i doświadczeniem w dziedzinach takich jak marketing, sprzedaż i HR, finanse i prawo, po komunikację wewnętrzną i zagadnienia z zakresu odpowiedzialności społecznej.

Nasze kampanie są doceniane w Polsce i na świecie. Jesteśmy laureatami najważniejszych konkursów międzynarodowych jak Cannes Liones i European Excellence Awards, a także wielokrotnymi laureatami polskich Złotych Spinaczy. Na swoim koncie mamy również nagrodę Digital Communication Award oraz Global SABRE Award.

Jesteśmy częścią WPP – globalnej grupy operującej w sektorze usług komunikacyjnych, zatrudniającej blisko 175 000 osób w 3000 biur w 110 państwach.

Jak możemy Ci pomóc?