Copywriter

 Kogo szukamy?

Zmotywowanych, kreatywnych kandydatów z lekkim piórem i otwartą głową, którzy chcą się rozwijać w jednej z najlepszych firm na rynku

Czego oczekujemy?

– minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku Copywritera
– doskonałej znajomości języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie
– znajomości specyfiki serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter, YouTube
– umiejętności aktywnego researchu oraz wychwytywania aktualnych trendów i tematów
– swobody w wyrażaniu myśli, zdolności tworzenia treści w różnych stylach i konwencjach oraz poczucia humoru

Co będziesz robić?

opiekować się warstwą tekstową projektów (m.in. copy na social media, teksty na bloga, artykuły, teksty eksperckie, komentarze, opisy kampanii i produktów)
uczestniczyć w budowaniu komunikacji w mediach społecznościowych
– budować warstwę tekstową do realizowanych strategii

Co oferujemy?

– świetny zespół i niepowtarzalną atmosferę pracy
– pracę dla znanych międzynarodowych marek
– kartę Multisport i opiekę medyczną,
– spokój i ciszę Wilanowa,
– owoce w każdy poniedziałek i środę oraz trochę cukru i glutenu w każdy Słodki Piątek

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV i portfolio na adres praca@hkstrategies.com z tematem „Copywriter” oraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydat(k)ami. Powodzenia!

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.