Graphic Designer

Czego oczekujemy?

-3-4 letniego doświadczenia na podobnych stanowiskach w mediach, agencjach reklamowych, kreatywnych i/lub PRowych,

-biegłej znajomości programów Photoshop, Illustrator

-umiejętności przedstawiania danych za pomocą obrazów (infografiki)

-tworzenia koncepcji oraz projektowania materiałów graficznych na potrzeby offline i online (plakaty, raporty biznesowe, foldery, white papers, reklamy prasowe, zaproszenia);

-doświadczenia w składaniu publikacji do druku (DTP)

-dokładności, odpowiedzialności, otwartości

Mile widziane:

-umiejętność ilustrowania/rysowania

Co oferujemy?

-ambitny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku oraz pracę z największymi markami w ramach danych kategorii

-szereg benefitów pracowniczych, w tym opiekę medyczną Medicover i kartę Multisport

-przyjazną i twórczą atmosferę

-unikalne doświadczenia wynikające z realizacji projektów m.in. na rynkach europejskich

-słodkości w każdy Słodki Piątek 🙂

 

Prosimy o wysyłkę CV wraz z portfolio (z wybranymi pracami, takimi jak infografiki, raporty, katalogi itd.) na adres praca @hkstrategies.com z GD w tytule.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-972, ul. Branickiego 17. Pani/ Pana dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej oraz przyszłych rekrutacji i będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.