Graphic Designer

Czego oczekujemy?

– 2-3 letniego doświadczenia na podobnych stanowiskach w mediach, agencjach reklamowych, kreatywnych i/lub PRowych,
– doświadczenia w pracy w social mediach,
– znajomości programów z pakietu Adobe (obowiązkowo Photoshop, Illustrator, InDesign),
– otwartego umysłu i umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

– kręcenie, edycja i montaż video,
– umiejętności ilustratorskie,
– tworzenie storyboardów i animacji.

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie kreacji digitalowych do social mediów,
– tworzenie warstwy wizualnej do ofert przetargowych,
– pomoc w przygotowaniu memów urodzinowych dla kolegów z pracy (to nasza mała tradycja!)

Co oferujemy?

– współpracę na zasadzie B2B na stałe w biurze H+K, czyli – Ty prowadzisz działaność gospordaczą, wystawiasz nam fakturę, a my z przyjemnością za nią przelewamy Ci złotówki,
– wynagrodzenie 6.000 zł netto + VAT,
– kartę Multisport,
– spokój i ciszę Wilanowa,
– słodkości w każdy Słodki Piątek, świeże owoce w każdy poniedziałek i środę

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV i portfolio na adres praca@hkstrategies.com z tematem „Grafik” oraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.