Junior Account Executive, Zespół Technologii i Nowych Mediów

H+K Strategies to jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce, posiadająca globalne zaplecze, wiedzę i standard obsługi, które przekazujemy naszym pracownikom. Cenimy różnorodność, otwartość, pracowitość i odwagę do analitycznego oraz krytycznego myślenia.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Junior Account Executive w zespole Technologii i Nowych Mediów.

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za wsparcie klientów praktyki Technologii i Nowych Mediów – współpracę z klientami reprezentującymi największe marki technologiczne na świecie, przygotowywanie informacji prasowych i prezentacji, pomoc we wdrażaniu strategii działań PR dla obecnych oraz potencjalnych klientów agencji w Polsce i w regionie CEE. Do zadań Junior Account Executive będzie należała też koordynacja pracy podwykonawców oraz zaangażowanie w nowe projekty Agencji.

Idealny Kandydat to osoba kreatywna, po studiach lub w trakcie, sprawnie posługująca się językiem polskim zarówno w mowie jak i piśmie, znająca specyfikę współczesnych mediów. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w public relations. Z uwagi na bezpośrednią obsługę międzynarodowych klientów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

 

Kontakt:

Prosimy o wysłanie CV na adres: praca@hkstrategies.com z dopiskiem w tytule JAE Tech.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.