Młodszy Analityk danych mediowych

H+K Strategies to jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce, posiadająca globalne zaplecze, wiedzę i standard obsługi, które przekazujemy naszym pracownikom. Cenimy różnorodność, otwartość, pracowitość i odwagę do analitycznego oraz krytycznego myślenia.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Młodszy Analityk danych mediowych.

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za samodzielne prowadzenie projektów analitycznych – przygotowanie analiz ilościowych i jakościowych oraz sporządzenie raportów i prezentacji podsumowujących działania wizerunkowe w mediach klientów agencji w Polsce i w regionie CEE. Do zadań analityka będzie należała też opieka nad jakością danych – integracja danych pochodzących z różnych źródeł, stworzenie i utrzymanie baz danych oraz automatyzacja procesów bazodanowych.

Idealny Kandydat to osoba o doskonałych umiejętnościach analitycznych, dodatkowymi atutami będą znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w pracy w sektorze mediów i/lub public relations. Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na stanowisku analityka lub statystyka. Niezbędna jest biegła znajomość programów Excel. Z uwagi na bezpośrednią obsługę międzynarodowych klientów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Mile widziane wykształcenie w zakresie metod ilościowych, statystyki, matematyki, ekonometrii lub fizyki.

Kontakt:

Prosimy o wysłanie CV na adres: praca@hkstrategies.com z dopiskiem w tytule AM.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.