Social Media Specialist

Szukamy osoby na stanowisko Social Media Specialist do naszego zespołu Digital & Influencer Marketing. Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i pracować dla klientów z różnych branż, a internet jest Twoim naturalnym środowiskiem – napisz do nas!

Czego oczekujemy?

– doskonałej znajomości obsługi serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, YouTube),

– minimum 2-3 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami z zakresu digitalu, planowania mediów, tworzenia contentu,

– doświadczenie w tworzeniu treści do mediów społecznościowych i zarządzaniu profilami,

– zainteresowania najnowszymi trendami, zjawiskami i narzędziami digitalowymi,

– doświadczenia i umiejętności z zakresu obsługi klienta,

– samodzielności

– znajomości narzędzi: Facebook Ads, Ad Words, Google Analytics, Sotrender, Brand24

– biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

– planowanie, prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii digitalowych (z naciskiem na social media),

– współtworzenie koncepcji kreatywnych i strategii komunikacyjnych w social media (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, YouTube itd.) oraz wprowadzanie ich w życie,

– nadzór nad prowadzeniem profili w mediach społecznościowych

– nadzór nad podwykonawcami,

– współpraca z influencerami,

– osiąganie wyznaczonych KPI z zakresu online marketingu.

Co oferujemy?

– pracę w jednej z wiodących agencji PR w Polsce i na świecie dla  polskich i międzynarodowych klientów z obszaru FMCG & retail, beauty oraz interior/exterior design,

– możliwość nauki i rozwijania swoich kompetencji z zakresu client service,

– szansę na realizowanie międzynarodowych projektów we współpracy z pozostałymi biurami H+K Strategies

– szereg benefitów pracowniczych (kartę Multisport, opiekę medyczną, świeże owoce i odrobinę cukru :) .

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV na adres praca@hkstrategies.com z tematem „Social Media Specialist” oraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.