Social Media Specialist

Szukamy osoby na stanowisko Social Media Specialist do naszego zespołu Digital & Influencer Marketing Department. Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i pracować dla klientów z różnych branż, a internet jest Twoim naturalnym środowiskiem – napisz do nas!

Czego oczekujemy?

– doskonałej znajomości obsługi serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, YouTube),
– minimum 2-3 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami z zakresu dziedzin takich jak: digital marketing, media planning, content creation,
– doświadczenie w tworzeniu contentu w mediach społecznościowych i zarządzaniu profilami
– zainteresowania najnowszymi trendami, zjawiskami i narzędziami digitalowymi,
– umiejętności samodzielnego zarządzania projektami,
– doświadczenia i umiejętności z zakresu obsługi klienta,
– znajomości narzędzi: Facebook Ads, Ad Words, Google Analytics, Sotrender, Brand24
– biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

Zakres obowiązków:

– planowanie, prowadzenie, analiza i optymalizacja kampanii digitalowych (z naciskiem na social media),
– tworzenie strategii narracji w mediach społecznościowych, współpraca przy tworzeniu koncepcji kreatywnych, strategii komunikacyjnych w social media (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, YouTube itd.)
– nadzór nad prowadzeniem profili w social media
– nadzór nad podwykonawcami i wdrażanie strategii social media,
– współpraca z influencerami
– praca nad proponowaniem i implementowaniem innowacyjnych rozwiązań z zakresu digital marketingu,
– osiąganie wyznaczonych KPI z zakresu online marketingu.

Co oferujemy?

– pracę dla najbardziej utytułowanej agencji PR w 2015 r. dla klientów o światowej renomie (w 2016 r. zdobyliśmy m.in. Digital Communication Award oraz Global SABRE Award),
– możliwość nauki i rozwijania swoich kompetencji z zakresu client service,
– szereg benefitów pracowniczych (kartę Multisport, opiekę medyczną, a także owoce w każdy poniedziałek i środę i odrobinę cukru w każdy Słodki Piątek).

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV na adres praca@hkstrategies.com z tematem „Social Media Specialist” oraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.