Stażysta PR – Brand Practice

Kogo szukamy?
Zmotywowanych, młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą Public Relations i zależy im na nauce podstaw komunikacji w jednej z najlepszych firm na rynku.

Czego oczekujemy?
– kreatywności i otwartej głowy
– umiejętności poprawnego pisania po polsku
– bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Co oferujemy?
– 3-miesięczny płatny staż w jednej z topowych agencji PR w Polsce
– możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu PR
– udział w ciekawych projektach
– możliwość przedłużenia współpracy na stanowisku Account Assistant po zakończeniu stażu
Chcemy, abyś pomagał nam w tworzeniu treści dla klientów, w tym analiz, podsumowań, zestawień
– poszukujemy osób, które będą pomagać nam w codziennej pracy, a nie asystentów do odtwórczych biurowych obowiązków.

Jeśli chciałbyś brać udział w planowaniu i realizowaniu kampanii dla firm z branży alkoholowej, FMCG, czy beauty, aplikuj do nas do działu Brand!
Twoimi głównymi zadaniami będą:
– redagowanie informacji prasowych, tekstów poradnikowych,
– przygotowywanie raportów branżowych i zestawień mediowych,
– monitoring mediów.

Czekamy na Twoje CV!
Prosimy o wysłanie CV na adres: praca@hkstrategies.com z dopiskiem w tytule Staż Brand. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.
Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.