Stażysta PR – Healthcare, Corporate lub Zespół Technologii i Nowych Mediów

Kogo szukamy?

Zmotywowanych, młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą Public Relations i zależy im na nauce podstaw komunikacji w jednej z najlepszych firm na rynku.

Czego oczekujemy?

– kreatywności i otwartej głowy
– umiejętności poprawnego pisania po polsku
– bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Co oferujemy?

– 3-miesięczny płatny staż w jednej z topowych agencji PR w Polsce
– możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu PR
– udział w ciekawych projektach
– możliwość przedłużenia współpracy na stanowisku Account Assistant po zakończeniu stażu

Chcemy, abyś pomagał nam w tworzeniu treści dla klientów, w tym analiz, podsumowań, zestawień

– poszukujemy osób, które będą pomagać nam w codziennej pracy, a nie asystentów do odtwórczych biurowych obowiązków.

 

Jeśli chciałbyś brać udział w planowaniu i realizowaniu kampanii dla firm z branży technologicznej, aplikuj do nas do działu Tech!

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie w realizacji projektów komunikacyjnych dla branży medycznej i farmaceutycznej, mieć kontakt z ekspertami w dziedzinie medycyny i przedstawicielami organizacji pacjenckich – aplikuj do nas do działu Healtcare!

Jeśli chciałbyś brać udział w planowaniu i realizowaniu działań dla firm z branży energetycznej, finansowej, nieruchomości i budownictwa, aplikuj do nas do działu Corporate!

 

Twoimi głównymi zadaniami będą:
– redagowanie informacji prasowych, tekstów poradnikowych,
– przygotowywanie raportów branżowych i zestawień mediowych,
– monitoring mediów.

Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o wysłanie CV na adres: praca@hkstrategies.com z dopiskiem w tytule Staż Healthcare, Staż Brand lub Staż Tech. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Administratorem danych jest Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-972, ul. Branickiego 17. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o przesłanie maila na adres praca@hkstrategies.com i w treści wpisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. W takim wypadku Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane w naszych bazach rekrutacyjnych przez najbliższe 12 miesięcy. Na Pani/ Pana żądanie dane mogą być poprawiane lub usunięte przed tym terminem.