Stażysta PR – Healthcare

Kogo szukamy?

Zmotywowanych, młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą Public Relations i zależy im na nauce podstaw komunikacji w jednej z najlepszych firm na rynku oraz którzy chcą zdobyć doświadczenie w realizacji projektów komunikacyjnych dla branży medycznej i farmaceutycznej.

Czego oczekujemy?

– kreatywności i otwartej głowy,
– umiejętności poprawnego pisania po polsku,
– bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Co oferujemy?

– 3-miesięczny płatny staż w cenionej na rynku agencji PR
– możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu PR,
– udział w ciekawych projektach w obszarze zdrowia, medycyny i farmacji,
– możliwość przedłużenia współpracy na stanowisku Account Assistant po zakończeniu stażu
– kartę Multisport,
– spokój i ciszę Wilanowa,
– słodkości w każdy Słodki Piątek, świeże owoce w każdy poniedziałek i środę

Twoimi głównymi zadaniami będą:

– redagowanie informacji prasowych,
– przygotowywanie raportów branżowych i zestawień mediowych,
– monitoring mediów,
– kontakt z mediami.

Chcemy, abyś pomagał nam w tworzeniu treści dla klientów, w tym analiz, podsumowań, zestawień – poszukujemy osób, które będą pomagać nam w codziennej pracy, a nie asystentów do odtwórczych biurowych obowiązków.
Jeśli chciałbyś brać udział w planowaniu i realizowaniu kampanii dla firm z branży farmaceutycznej i medycznej, aplikuj do nas.

Swoje CV przeslij na adres praca@hkstrategies.com z tematem “Staż Healthcare” oraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU Nr 133, poz. 883)”.